25 jaar lid van de NBvV
Freddie Nieuwenhuizen;, kweker van Grote Parkieten, Standaard Grasparkieten en nu kleine Kleurgrasparkieten. Een liefhebber van vogels dus. En met welke vogels hij ook kweekte, hij kreeg altijd jongen op stok. Ook nu met de Kleurgrasparkieten scoort hij weer goed op de onderlinge clubshow.
Het is hem nooit te doen om de prijzen. Het meedoen aan de show doet hij eigenlijk alleen voor de vereniging. Zoals ik al zei; Hij is een echte vogelliefhebber. Misschien dat hij daarom juist is gaan werken in de pluimveewereld. Wil je weten hoe je bloedluis moet vermijden, dan kun je beter een advies aan hem vragen. Freddie is ook een liefhebber van honden. Het liefst grote honden. Die kleintjes vind hij maar niets. Een rustige en integere man die het nooit met iemand aan de stok zal krijgen.
Freddie, van harte proficiat
60 jaar lid van de NBvV
Henk van Dort; Kweker van Grasparkieten. Ook in het verleden een verdienstelijk kweker van Kleurkanaries.
Vele malen clubkampioen geweest van Zanglust. Ook in Apeldoorn heeft hij goede resultaten behaald. Helpt al vele jaren mee met de opbouw van de Ned. Kampioenschappen in zowel Apeldoorn, Zwolle en nu weer in Hardenberg
Henk is veelzijdig. Barman op de maandagavond. Tevens vervult hij de functie van 2e voorzitter. In ons clubgebouw verzorgt hij de Paas-en Kerstbingo. Indien nodig net als onze penningmeester is geen klusje op/aan of in het gebouw hem te veel. Of het nu een dak-reparatie betreft of een technische reparatie aan het clubgebouw; Henk staat er. Daarnaast is hij ook nog eens secretaris van de GGC; Gelderse Grasparkieten Club.
Een man met een mening, maar met het hart op de juiste plaats. Rest nog mee te delen dat hij ruim 40 jaar lid is van Zanglust en nu dus 60 jaar lid van de NBvV
.
Henk van harte proficiat. Wij hopen nog heel lang te kunnen genieten van jouw diensten.
.
Henk Bierhof, Helaas door omstandigheden kon Henk niet aanwezig zijn.
25 jaar Zanglust en 25 jaar NBvV.
Vogels, Geiten en honden is/was zijn hobby. Een veelzijdig man. Henk is ook een bekende keurmeester in de Geitenwereld. Ook in het Buitenland is hij bekend. Als keurmeester in de Geitenwereld weet hij ook wel waar een goede vogel aan moet voldoen. In de hondenwereld is hij ook wel bekend als Politiehonden man Een moeilijke en bijtgrage hond onder controle houden is voor hem niet moeilijk. Consequent aanpakken en hard indien nodig. Vele malen zijn leden van onze vereniging met hem wezen vissen en barbecueën in noem het maar “het Gorssels gat” op zijn boot. Vissen was volgens mij maar bijzaak, maar gezellig was het altijd onder het genot van een drankje.
Henk is ook een zeer groot vakman. Elke defecte grote machine of onderdeel zal hij weer laten werken. Kapotte onderdelen fabriceert hijzelf om de defecte machines of onderdelen weer te laten draaien. Dit voert hij al jaren uit in zijn eigen bedrijf. ( Nagenoeg alleen). Een dag van 8 tot 5 uur kent hij niet. Een dag duurt bij hem zo lang als nodig.
Als Henk binnenkomt in ons Clubgebouw zo 2 A 3 keer per jaar dan brengt hij altijd vrolijkheid.
Henk van harte proficiat